Mieszkanie dla Singla.

Kategoria
Tutaj powinien być obrazek
Dodano 13/11/2017


Singiel – rzeczownik określający osobą która z różnych powodów wybrała mieszkanie i życie w pojedynkę. Nie piętnowane jak kilkadziesiąt lat temu, lecz ogólnie przyjmowane społecznie. No może nie przez babcie 😊

Wilanów – mieszkanie dla singla – zobacz ofertę

Centrum – mieszkanie dla singla – zobacz ofertę

Życie w pojedynkę stawia przed nami wiele wyzwań. Za duże porcje mięsa w sklepie, czy składników do gotowania dla obiadu dla jednej osoby. Daje jednak wiele możliwości realizowania się czy skupienia na własnym rozwoju. Są jednak usługi i dziedziny życia przystosowane już do potrzeb tzw. Singli. Jest nas już 7 mln na świecie, więc ciężko się dziwić że powstają całe osiedla mieszkań jednoosobowych. Małych i zapewniających miejsce potrzebne do przeżycia. Nie te mieszkania chcemy dziś przybliżyć. Dziś chcemy pomówić o mieszkaniach zaprojektowanych do zapewnienia wszelkich wygód dla lokatora, gotowe do wprowadzenia przy zachowaniu rozsądnej ceny.


Mieszkanie takie pozwala na gotowanie dla siebie, na estetyczne zaspokojenie potrzeb umysłu.
Jak widzicie Państwo jest miejsce na posiłki, czy eksperymentowanie z coraz to nowymi przepisami na zdrowe czy wręcz przyjemnie nie zdrowe jedzenie.

Pokój z dodatkowym oświetleniem daje miejsce na wygodną kanapę aby przy oknie poczytać w wygodzie książkę, czy rzucić z nowoczesnego tabletu rzutnikiem ulubiony serial na ścianę.
Dodatkowe lustro w salonie pozwoli dopasować kreację i zweryfikować ją przed wyjściem przy drugim lustrze.

Sypialnia zapewni wygodę i spokój.

Taras z ogródkiem jest wręcz stworzony dla stolika na śniadanie czy kawę przy świetle dziennym.
Dużym atutem jest widok na pięknie oświetlone patio. Mimo nie dużej powierzchni własnego ogródka który można obsadzić roślinnością widok na patio daje wrażenie posiadania pięknego ogrodu o który nie trzeba samemu dbać.

Ponieważ osiedle jest zamknięte i przejście jest tylko przez recepcję zapewnia że nikt nie powołany nie będzie chodził po osiedlu, więc w spokoju można zanurzyć się w myślach na własnym kawałku zieleni.
Bardzo miło jest nam zaprezentować pięknie zaprojektowane mieszkanie zapewniające spokój w elitarnej dzielnicy gdzie wielu ludzi szuka miejsca dla siebie. Okolica jest nie typowa ponieważ została zaprojektowana w całości z dodatkowymi terenami zielonymi i garażami pod estetycznymi budynkami. Z przyjemnością można zobaczyć ludzi spacerujących wieczorami wśród restauracji i kafejek. Stylowe sklepy z ekologicznym jedzeniem czy najlepsi w mieście specjaliści od urody mają tu swoje zakłady. Blisko znajduje się Barber i znani w całej Polsce fryzjerzy czy kosmetyczki.
Jest to nie wątpliwie miejsce gdzie można znaleźć dla siebie wytchnienie od pędu miasta zachowując wszystkie wygody i nie spotykane nigdzie indziej bezpieczeństwo okolicy.
Konfrontując ten mały azyl możemy również zaproponować mieszkanie dla ludzi lubiących pęd i prędkość miasta. Kawalerkę ze stylem w samym centrum. Mieszkanie w stylowej kamiennicy w sercu miasta.

To mieszkanie ma prawie 4 metry wysokości, a osoby kreatywne idealnie odnajdą się w tej przestrzeni.


Jednak lokalizacja jest wyjątkowa. Przy Atelie projektantów i specjalistów wyznaczających trendy w modzie.
Mieszkanie o nietypowym układzie. Duża kuchnia pozwala na przygotowanie małego salon z wyjątkowym żeliwnym rzeźbionym balkonem.
Duży pokój z oknami od podwórka daje dużo światła popołudniu, może być to główne pomieszczenie lub można wydzielić z niego część sypialną odgradzaną w ciągu dnia chińskimi panelami które pozwolą na zachowanie prywatności w ciągu dnia, a odsłaniając nocą daje dużą przestronną sypialnie.

Takie mieszkanie wymaga pomysłu i remontu, ale sami Państwo pomyślcie. Mieszkanie w samym centrum stolicy w historycznej kamiennicy pozwoli zagłębić się w życie miasta jak nigdzie indziej.
Po wykończeniu może też dać duże dochody przy wynajmowaniu takiej powierzchni krótkoterminowo turystom. W sumie oba mieszkania mogą być inwestycyjne.
Jednak osobiście mogę je ciepło polecić żeby znaleźć swoje miejsce. Poznawać kulinarne podwoje, zanurzyć się w kocu z ukochaną książką, czy potrenować w swoim zaciszu domowym bez ciekawskich spojrzeń. Miejsca o których tu mówimy są zaprojektowane i przygotowane dla osoby która chce mieć dla siebie swój kawałek świata w luksusie i wygodzie czy miejsca w samym centrum gdzie w weekend w spokoju można się wyspać i odpocząć w swoim niepowtarzalnym domu.Mapa strony