O Atentis House

Dzień dobry,

bardzo mi miło powitać Cię na mojej stronie.

Nazywam się Patrycja Iwanoska. Przez ponad 15 lat doświadczeń w sprzedaży miałam do czynienia zarówno z Klientem indywidualnym jak i instytucjonalnym. Posiadając tak szerokie doświadczenie w obsłudze Klienta postanowiłam połączyć je z pasją do nieruchomości.

Świat nieruchomości od wielu lat mnie pociągał i parę lat temu postanowiłam poznać go zdecydowanie bliżej. Pracowałam jako pośrednik nieruchomości. Praca ta przyniosła mi wiele zadowolenia i bardzo ciekawych doświadczeń. Miałam przyjemność zrealizować wiele udanych transakcji. Ten czas na tyle mocno pozytywnie zapadł w mojej pamięci, że postanowiłam wrócić do branży nieruchomości na dobre. Tak zrodził się pomysł założenia biura pośrednictwa nieruchomości ATENTis HOUSE. Attentus z łać. znaczy opiekuńczy, dbały, subtelny, gospodarny, sympatyczny. To wartości, które stanowią fundament do którego dodam jeszcze uczciwość i odpowiedzialność.

Zapraszam do naszego biura, które mieści się w jednej z piękniejszych dzielnic Warszawy, Wilanowie, przy al. Rzeczypospolitej 18 lok. 118.
Zachęcam również do odwiedzenia „PORAD”, gdzie znajdziesz informacje z dziedziny nieruchomości jak i projektowania wnętrz dostarczone przez profesjonalną architektką Ewę Namysłowską. Podniesiemy wartość Twojej nieruchomości dzięki specjalnym technikom aranżacji wnętrz, a fotograf specjalizujący się w fotografowaniu nieruchomości wykona zdjęcia.Mapa strony